Archiv aktualit

MAS Bystřička - aktivita Miniprojekt

Publikováno 21. března 2024

Místní akční skupina Bystřička v rámci svého "Projektu pro každého" vyhlašuje na podporu rozvoje dobrovolnictví a aktivity obyvatel.
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI NA OBRÁZEK PRO VÍCE INFO
>>> MINIPROJEKT - přihláška <<<


Nabídka IT služeb

Publikováno 3. ledna 2024

Nabízím své služby v oblasti IT. V této oblasti se pohybuji přes 23 let a to zejména v oblasti uživatelské podpory, instalace a opravy počítačů, záchrany dat z disků či paměťových karet, internetového poradenství, práce s grafikou, zpracování fotografií a dalšímu spektru činností. Své služby poskytuji firemním, obecním i soukromým klientům.
Více info v přiloženém souboru níže.

>>> NABÍDKA SLUŽEB <<< <


"PROJEKT PRO KAŽDÉHO" - POMOC OBČANŮM

Aktualizováno 17. května 2023

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ Potřebujete využít služeb sociálního pracovníka, nebo pracovníka v sociálních službách? Například využít jeho pomoci při podání žádosti o příspěvek na bydlení?
Služby pracovníka v sociálních službách jsou dostupné občanům obce na Obecním úřadě Kozlov každý lichý týden v úterý od 10:30 do 12:00 hod.

>>> PROJEKT PRO KAŽDÉHO - přímo na OÚ Kozlov <<<
>>> PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ - seznam dokumentů <<<


SDRUŽENÍ MÍSTNÍCH SAMOSPRÁV ČR, z.s.

Publikováno 14. dubna 2023

Sdružení místních samospráv ČR je nevládní apolitickou organizací s celostátní působností, která sdružuje a hájí zájmy obcí a měst v ČR. Ze širokého spektra aktivit ve prospěch samospráv lze zmínit především prosazování spravedlivého dělení daňových výnosů mezi obce a města v ČR (rozpočtové určení daní). Agenda SMS ČR dnes zahrnuje připomínkování nejrůznějších legislativních návrhů, prezentace a prosazování potřeb menších obcí a měst, hájení zájmů venkova a jeho obyvatel a spolupráce v boji proti korupci ve veřejné správě. SMS ČR je silným partnerem vlády, parlamentu i krajů v ČR.

>>> INFO o SMS ČR, z.s. <<<


MaS Bystřička - Projekt "PRO KAŽDÉHO"

Publikováno 27. března 2023

V uplynulých dnech paní Zuzana Fojtíková (komunitní pracovník obce Kozlov, Slavkov) předala náhodně osloveným občanům Kozlova a Slavkova informace k činnosti Místní akční skupiny Bystřička. Součástí materiálu byl i dotazník zaměřený na zlepšení života v obci Kozlov a Slavkov. Současně byl proveden sběr kontaktních údajů (číslo telefonu) k následnému zasílání informací o dění v obci formou krátkých SMS zpráv. Občané, kteří nebyli kontaktování, si mohou dokumenty vyzvednout na Obecním úřadě Kozlov, nebo stáhnout níže.
Vyplněním dotazníku můžete přispět ke zlepšení života v naší obci.
V případě zájmu o zasílání SMS zpráv, lze jednoduše požádat volnou formou na adresu: zuzana-fojtikova@seznam.cz
Vyplněný dotazník můžete předat zastupitelům obce, do schránky Obecního úřadu, nebo zaslat na e-mail: zuzana-fojtikova@seznam.cz
Děkujeme Vám za spolupráci, společně se můžeme snažit o lepší život v naší obci.

>>> MaS Bystřička - info <<<
>>> Dotazník občanům obce <<<


ČLOVĚK V TÍSNI - PŘÍSPĚVĚK NA BYDLENÍ

Publikováno 20. února 2023

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ Nezvládáte platit účty za bydlení, například nájem, energie, vodu?
Stát nabízí pomoc v podobě příspěvku na bydlení.


MPSV - JEDNORÁZOVÝ PŘÍSPĚVEK NA DÍTĚ

Publikováno 10. srpna 2022

Informace k jednorázovému příspěvku na dítě v přiložených souborech.

Průvodní dopis MPSV-INFO
MPSV-postup žádosti o jednorázový příspěvek na dítě


KOMUNÁLNÍ SYMBOLY OBCE

Publikováno 1. června 2017

Znak a vlajka  obce KozlovDne 31. května 2017 předal předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček do rukou zástupce obce Kozlov dekret, který obec opravňuje k používání obecních symbolů, znaku a vlajky obce. Více o symbolech.


Vznik obce Kozlov s místní částí Slavkov

Publikováno 1. ledna 2016

Samostatná obec vznikla ke dni 1. ledna 2016 na základě zákona č. 15/2015 Sb. (zákon o zrušení vojenského újezdu Brdy, o stanovení hranic vojenských újezdů, o změně hranic krajů a o změně souvisejících zákonů), vyjmutím území z Vojenského výcvikového prostoru Libavá.